Automobilių nuoma Tel.: +370 691 91000
LT EN
Lengvieji automobiliai
Mikroautobusai
Premiuim automobiliai

Privatumo politika

Stengdamiesi savo automobilių nuomos klientams bei CaRent svetainės lankytojams aiškiai apibrėžti savo nuostatas dėl klientų pateikiamų asmeninių duomenų naudojimo bei saugojimo ir išreikšdami tvirtą nuostatą ginti savo klientų privatumą, viešai skelbiame CaRent automobilių nuomos svetainėje naudojamus informacijos rinkimo, saugojimo bei platinimo metodus.

Automobilių nuomos kompanija CaRent nerenka informacijos asmeniškai apie Jus (vardas, el.pašto adresas ir pan.), iškyrus atvejus, kai tokią informaciją sąmoningai ir žinodamas pateikiate Jūs pats. CaRent svetainėje pateikiamose automobilių rezervacijos, užklausų, atsiliepimų ar anketų formose gali būti prašoma pateikti asmeninę Jūsų informaciją (vardą, telefono numerį, el.pašto adresą ar kt.) bei demografinius duomenis (amžių, lytį ar kt.).

Šie duomenys mums reikalingi Jūsų automobilio nuomos užsakymo įvykdymui bei elektroniniam automobilio rezervacijos patvirtinimui išsiųsti. Taip pat Jūsų asmeniniai duomenys gali būti panaudoti mūsų teikiamų autonuomos paslaugų kokybei gerinti, CaRent svetainei tobulinti bei tiesioginės rinkodaros tikslais.

Be aiškaus Jūsų sutikimo Jūsų asmens duomenų neteikiame jokioms trečiosioms šalims. Pasiliekame teisę atskleisti Jūsų asmeninę informaciją tik tuo atveju, jei to bus reikalaujama tinkamo teisinio proceso metu (šaukimas į teismą, įstatymas ar teismo nurodymas, kelių eismo taisyklių pažeidimas).

CaRent apie klientus surinkti duomenys yra saugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų. Visi CaRent komandos nariai raštiškai įsipareigoję neatskleisti trečiosioms šalims ir neplatinti darbo vietoje gaunamos informacijos apie klientus ar interneto svetainės lankytojus.

CaRent svetainėje yra nuorodų į kitų asmenų, įmonių ar organizacijų interneto tinklalapius. Mes neatsakome už šių interneto tinklalapių turinį ar jų naudojamus privatumo užtikrinimo metodus.

CaRent pasilieka sau teisę šią privatumo politiką keisti. Tokiu atveju, apie pakeitimus paskelbsime automobilių nuomos svetainėje CaRent. Naudodamiesi svetainės www.carent.lt galimybėmis, Jūs sutinkate su informacijos apie Jus rinkimu ir naudojimu, kaip tai nurodyta šioje politikoje.

Šioms privatumo politikos sąlygoms taikoma Lietuvos Respublikos teisė. Visi kilę ginčytini klausimai sprendžiami tarpusavio susitarimu. Susitarimo nepasiekus - Lietuvos Respublikos įstatymų numatyta tvarka Lietuvos Respublikos teisme.

Jei dėl automobilių nuomos kompanijos CaRent privatumo politikos ar klientų duomenų rinkimo ir naudojimo metodų Jums iškiltų klausimų, maloniai prašome susisiekti su mumis el. paštu info@carent.lt.

 

CaRent komanda
+370 691 91000
info@carent.lt
www.carent.lt

Klientų atsiliepimai

Rekomenduojam Carent ieškantiems komfortiško ir ekonomiško sprendimo ne tik laisvalaikio bet ir verslo kelionėms.  


2013-08-05
Visi atsiliepimai »
UAB "CaRent" - automobilių nuoma, mikroautobusų nuoma
Auto nuoma, automobilių nuoma, mikroautobusų nuoma
Adresas: Lakūnų g. 30 Vilnius, LT-09131 Lietuva (54.714327, 25.3015529)
Mobilus: +370 691 91000 | El. paštas: | Tinklalapis:
Darbo laikas: I-V: 09:00-18:00
Įmonės kodas: 302803869, PVM kodas: LT10000694401
Automobilių nuoma Vilniuje | Automobilių nuoma Kaune | Automobilių nuoma Klaipėdoje
Mikroautobusų nuoma